Katolický týdeník č. 22/2019

Přinášíme tři tipy, co neminout v Katolickém týdeníku č. 22/2019.

1. Úvodní strana a také strana 6 přináší informace o proběhlé Noci kostelů. Celkem 1 640 kostelů, kaplí a modliteben se po celé České republice v pátek 24. května otevřelo návštěvníkům. Dorazily jich statisíce.

2. Na straně 3 najdeme informace o aktuálním stavu vyhořelé katedrále Notre Dame v Paříži. Aktuálně na opravě pracuje 150 dělníků, brzy se tento počet navýší na 500.  První mše svatá je v plánu už v červnu.

3. Téma tohoto čísla zní: "Média v rukou křesťanů". Na stranách 4 a 5 se dočteme například jak vzniká nové číslo Katolického týdeníku nebo čím by se křesťanská média měla odlišovat od ostatních. Také zde najdeme článek od Alexandry Alvarové o tom, co způsobil internet a kolik lži lze na něm najít.

(Lum)