Rychlovky:

• Přidány fotky a video z pouti - ke shlédnutí ZDE.
  • Přidány fotky z 1. svatého přijímání Aničky v sekci Foto Video

Kdo by chtěl na pokračování poslouchat výklad Bible ve formátu MP3 (například pro poslech v autě), je na stránkách Českého rozhlasu k dispozici archiv pořadu Ranní slovo, vysílaném před časem na stanici Vltava. Odkaz na archiv seřazený pro poslech přes webové stránky je ZDE, odkaz na jednotlivé díly pro stáhnutí MP3 souborů je ZDE.

OV Chlebovice ve spolupráci s Odborem životního prostředí magistrátu města FM (oddělení zeleně) a TS a.s. FM zajistil provedení zahradních úprav v okolí památníku P. Boh. Uhlíře. Výsledek této společné práce hovoří sám za sebe.

V neděli 7. 4. 2019 se opět uskuteční postní křížová cesta ke kříži. Sraz bude u kostela v 15:00 hod. Všichni (kdo zvládnou vyšlapat na kopec) jsou srdečně zváni. Pro připomenutí minulého ročníku se můžete podívat do sekce ZDE.

Farnost Dolní Němčí i letos nabízí pastorační aktivitu pro období přípravy na Velikonoce. "Postní kapky" jsou každodenní inspirace, které mohou "osvěžit" duchovní život.

Zveme Vás na tradiční Chlebovický posudek, který se uskuteční v neděli 3. 3. 2019 v 14:30 hod na Fojtství.

V úterý 19.2. jsme vyrazili brzy ráno na cestu do Nitry, abychom stihli mši svatou v 7 hodin. Po ní jsme osobně poděkovali panu tajemníkovi a nitranskému panu biskupovi a ostatky vrátili. Poté jsme si prohlédli muzeum na Nitranském hradě. Fotky z vrácení najdete ZDE.