Rychlovky:

14.2. uplyne 1150 let od smrti sv. Cyrila a jelikož náš farní kostel je zasvěcen sv. Cyrilu a Metodějovi, nemůžeme to přejít jen tak :) Proto Vás zveme o víkendu 15. - 17.2. na jedinečnou pěší pouť "Po stopách sv. Cyrila". Více informací v letáčku a harmonogramu níže.

Ve Staříči budou skauti Betlémské světlo roznášet na Štědrý den v dopoledních hodinách. Pokud chcete rozsvítit svůj vánoční domov, napište požadavek přes níže uvedený formulář nebo e-mail na hanka.kubalova@centrum.cz. Vždy uveďte jméno, příjmení a číslo popisné.

Dnes, v pátek 30. 11., zemřel ve věku 68 let, děkan místeckého děkanátu, Mons. Josef Maňák. Pohřeb se uskuteční v sobotu 8. 12. v 9 hodin v Místku a v 14 hodin v Hovězím, bude jej také přenášet TV Noe.

Koncem listopadu si připomínáme výročí 120 let od narození a 55 let od úmrtí britského spisovatele C. S. Lewise (29. 11. 1898 - 22. 11. 1963). Jeho knihy věnované křesťanství a víře jsou klasikou v tomto žánru. Mezi širší veřejností je znám především svým rozsáhlým literárním dílem - Letopisy Narnie. Byl přítelem J. R. Tolkiena.