Rychlovky:

• Nový prosincovo - lednový BOCHNÍK!
  • V sekci FOTO VIDEO přidány fotky z Chlebovic z Adventu a Vánoc, včetně Tříkrálové sbírky
  • Naše stránky najdete taky na Facebooku - nezapomeňte nás sledovat, ať Vám nic neunikne.
  • Na stránku Bohoslužby přidán Liturgický kalendář s doporučeným čtením na den

Spolek za Chlebovice krásnější Vás srdečně zve do kostela sv. Cyrila a Metoděje na Vánoční koncert. Umocněte si prožití vánoční doby poslechem duchovní hudby v podání Místeckého chrámového sboru CANTORES DOMINI. Začátek v 17:00 hod, pátek 3. ledna 2020.

Dnes, v neděli 1.12. jsme se vydali na Hukvaldy, kde se slavila tradiční Ondřejská pouť. Vyšli jsme v šest hodin ráno a vrátili se kolem půl třetí odpoledne. Naše skupina byla nepočetná, ale zato odhodlaná dojít až na hrad, do kapličky svatého Ondřeje. Cesta přes Krnalovice byla velmi příjemná i když ráno ještě mrzlo. Dorazili jsme včas a mši...

V neděli 1. 12. začala adventní doba. Na úvod mše svaté byly požehnány přinesené adventní věnce a zapálena první svíce na adventním věnci. Začali tak doba přípravy na narození našeho Spasitele.

V sobotu 7. 12. 2019 ve Včelařském naučném areálu Chlebovice se uskuteční tradiční Chlebovický Mikuláš. Zvou obecní spolky ve spolupráci s Osadním výborem.

Slavnost Ježíše Krista Krále je dnem liturgického kalendáře, který připadá na poslední, tedy 34. neděli v liturgickém mezidobí a je zakončením církevního roku. Po ní tedy následuje Advent (první neděle adventní). Letos připadá na 24.11.

Už je to tady! Zase po roce nás čeká Senzamez ( SEtkání Na ZAkončení MEZidobí), tentokrát na téma sociální sítě. Přijď se rozloučit s církevním rokem stylově! Budeme se na tebe těšit 30.11. v Lidovém domě