Rychlovky:

• Betlémské světlo dorazí v neděli 16. 12. 2018 v 10:23 hod na Frýdecké vlakové nádraží

V aktuální čísle Katolického týdeníku číslo 44 je uveřejněn text dopisu, kterým náš předchozí pan farář, otec Martin, reaguje na poslední dění kolem tzv. Istanbulské úmluvy, která vzbuzuje u nás v České republice vlnu protichůdných emocí. Strana 6, dole. Doporučujeme k přečtení a zamyslení se nad obsahem.

Retro Vánoce

02.11.2018

"Retro je obecné označení pro něco minulého, zaniklého, bývalého, může se jednat o označení pro cokoliv zpět v čase." Tolik definice. A my budeme cestovat zpět v čase za účelem vzpomínání na Vánoce minulé a možná i ještě ne tak dávno prožité. Nechceme, aby to bylo vzpomínání smutné, ale veselé. Určitě si na něco veselého v souvislosti s Vánocemi...

V neděli 28.října 2018 se v 15:00 hod uskuteční v kostele Nalezení svatého Kříže uskuteční slavnostní koncert ke 100. výročí vzniku Československé republiky. Koncert je pořádán pod záštitou obce Staříč a Římskokatolické farnosti Staříč. Jste srdečně zváni.