Aktuality


Rychlovky:

  • 31. srpna se uskuteční zájezd na Svatý Kopeček, detaily na pozvánce ZDE.
  • 14. prosince se uskuteční zájezd do Wroclawi, detaily na pozvánce ZDE.

V případě dostatečného zájmu se uskuteční 31. srpna zájezd na Svatý Kopeček u Olomouce a do ZOO. Pořádá jej KDU-ČSL Chlebovice a cena zájezdu je 100 Kč. Odjezd od kostela v 8:00.

Obecní spolky ve spolupráci s OV Chlebovice a za finanční podpory magistrátu města Frýdek Místek pořádají "Chlebovickou pouť 2019". Netřeba příliš hovořit o tom co to pro všechny občany Chlebovic znamená. Je to okamžik propojení při setkání v jedinečném prostoru Fojtství. Pojďme oslavit tento sváteční den společně při dobré zábavě.

PRAŠIVÁ 2019

26.06.2019

Jak správně začít prázdniny? Co třeba každoročně pořádanou akcí pro rodiny s otcem biskupem! Letošní téma je v těchto horkých dnech trefné: U pramene živé vody. Můžete se těšit na mši s otcem biskupem věnovanou rodinám s dětmi, na různé soutěže a zajímavá stanoviště nebo si třeba pohladit živého velblouda!

Pouť křesťanských médií se uskuteční v sobotu 1. června na Velehradě. Celý den bude zaměřen především na děti a rodiny. K zajímavým nabídkám také patří možnost využít slevu pro členy Klubu přátel Radia Proglas do Karmelitánského knihkupectví a poutní prodejny Velehrad na knížky, které vydalo Karmelitánské nakladatelství. Nezapomeňte si tedy s sebou...

V rámci této akce jsem v neděli 19.5. navštívil dřevěný kostelík sv. Prokopa a Barbory v Kunčicích pod Ondřejníkem. Zní to až neuvěřitelně, ale až doposud jsem uvnitř kostelíku nikdy nebyl. A to jsem tady do Kunčic pod Ondřejníkem jezdíval od dětství na chatu, kterou nedaleko odsud postavili mí prarodiče. Nu, asi to tak mělo být a ta správná chvíle...