Aktuality


Rychlovky:

  • Z pokladničky na varhany z kostela byly odebrány papírové bankovky a 50 Kč mince, dohromady bude na sbírkový účet vloženo 25 200 Kč.
  • Nový Bochník ZDE
  • Zápis z Pastorační rady farnosti Chlebovice ze dne 8.3.2023 naleznete ZDE.
  • V sekvi FOTO VIDEO přibyly fotky z Křížové cesty ke Kříži z 19.3.

Na sociální síti jsem si přečetl, že křížová cesta ke Kříži Milénia bude pouze za příznivého počasí. U zprávy bylo několik pozitivních lajků. Tak jsem si říkal fajn, konečně po dlouhé době bez roušek a bez hordy turistů.

V neděli 19.2. se na Fojtství konal tradiční Chlebovický posudek. Jako vždy byla nachystána skvělá zábava ve formě scének s aktuální tématikou. K občerstvení byly napečeny zákusky, udělány chlebíčky a spousta dalších dobrot. K tanci i poslechu zahrála oblíbená hudba a připravena byla i bohatá tombola. Děkujeme všem organizátorům, hercům a...

Tříkrálová sbírka dopadla nad očekávání dobře. Přes zdražování potravin, energií a pomoc Ukrajině lidé v České republice darovali rekordních 162 milionů korun (asi o 20 milionů více než loni).

Ve čtvrtek 12.1. nám Marián Pospěcha a TV Noe pomohli zpropagovat naši sbírku v pořadu Živě s Noe. Na video z tohoto pořadu se můžete podívat ZDE.


Sledujte nás na: