Aktuality

náboženství probíhá zábavnou a interaktivní formou plnou her, písniček i tvoření, ve kterém si Vaše děti prožijí Biblické příběhy, tzv. si víru očichají a třeba se utvrdí v kamarádství s ostatními dětmi z Vaší farnosti.

V termínu 9. - 12.8. 2023 se uskutečnil první ročník putování Od Marie k Marii. Start byl na poutním místě Cvilín, cíl pak na poutním místě Maria Hilf.

Ve středu 5.7. na Slavnost sv. Cyrila a Metoděje se v Chlebovicích uskutečnila tradiční pouťová oslava. Kostel zasvěcený těmto Soluňským bratřím letos slaví již 160 let od svého posvěcení.

V neděli 25.6. v Chlebovicích při mši svaté přijal Ondra poprvé Tělo Páně. Připravoval se v průběhu roku na faře s panem farářem a tato slavnost tak byla vyvrcholením jejich společného snažení.

Sledujte nás na: