Rychlovky:

• 12.6. proběhne v Chlebovicích Noc kostelů
  • Podpořme veřejnou sbírku na naše nové varhany pro kostel sv. Cyrila a Metoděje - číslo sbírkového účtu je 115-9612540287/0100
  • Od června budou každou poslední neděli v měsíci sbírky v kostele v Chlebovicích určeny na nové varhany

Prožijte Svatý týden a Velikonoce s televizí Noe - živé přenosy bohoslužeb, pořady a filmy

Po dobu mimořádných vládních opatření, která mají omezit šíření nákazy koronavirem, kdy bohužel distribuce Katolického týdeníku v různých místech naší země i do zahraničí poněkud vázne, jsme se rozhodli Vám naše/vaše noviny zpřístupnit ke stažení zdarma prostřednictvím internetu na našich webových stránkách.

Popeleční středou začíná čtyřicetidenní příprava na Velikonoce - doba postní. Spolu s Velkým pátkem je jedním ze dvou dnů přísného postu. Kněz při mši svaté nebo při bohoslužbě slova požehná popel připravený z jívových ratolestí v předchozím roce při obřadech Květné neděle. Poté uděluje věřícím popelec: každého označí popelem na čele a pronese...

Zveme Vás na tradiční Chlebovický posudek, který se uskuteční 23. 2. od 14:30 hod na Fojtství. Pozvánka na přiloženém obrázku.

Sledujte nás na: