Svatý týden s TV Noe

05.04.2020

Prožijte Svatý týden a Velikonoce s televizí Noe - živé přenosy bohoslužeb, pořady a filmy

Tvůrčí tým televize Noe neúnavně přináší každý den přímé přenosy bohoslužeb a dalších pořadů pro své diváky. Nejinak tomu bude i v příštích dnech, kdy budeme prožívat bezprostřední přípravu na Velikonoce. Kromě přímých přenosů nabídne televize také hodnotné filmy.

Ve dnech velikonočního třídenní budou k přenosům bohoslužeb a obřadů zařazena mimořádná vystoupení kněží v televizním studiu, ve kterých vysvětlí průběh jednotlivých obřadů a jejich symboliku. Kromě mnoha dokumentů a koncertů s velikonoční tématikou nabídne televize Noe i filmové novinky a obnovené filmové premiéry.

Televize Noe přináší ve spolupráci s vatikánskou televizí divákům každé ráno v 7.00 hodin přímý přenos ze mše svaté, kterou celebruje papež František. Tyto přenosy z kaple domu sv. Marty budou přinášeny i nadále.

Zdroj:doo.cz

Můj TV tip: Film Pouť v pondělí 13. 4. od 21.05 hodin

"Příběh amerického lékaře, který se vinou tragických okolností vydá na neplánovanou pouť po svatojakubské cestě do Santiaga de Compostela. A tato pouť zcela převrátí jeho životní hodnoty a směřování." Martin Sheen v hlavní roli.

Jon