Tip na aplikaci "Prázdninová cestička k Bohu"

16.06.2019

Centrum pro rodinný život Olomouc nabízí ke stažení z Obchodu Play aplikaci pro tablety a mobilní telefony s operačním systémem Android s názvem "Prázdninová cestička k Bohu".

Mobilní aplikaci, kterou centrum připravilo ve spolupráci s P. Petrem Hofírkem, nabídne duchovní podněty. "Chceme, aby rodiny během prázdnin měly příležitost přemýšlet o Bohu, o Ježíši i o Panně Marii a objevovat Boží působení ve všech situacích," říká P. Hofírek a doplňuje: "Aplikace proto obsahuje modlitby a myšlenky. Každý den přibude nový fotocitát a heslo s povzbuzením, třikrát za týden nová písnička o Panně Marii. Na začátku týdne se lze začíst do příběhu ze života a v sobotu se zase připravit na neděli - ke stažení bude biblický úryvek z liturgie spolu se zamyšlením, kvízem a omalovánkou k danému evangeliu."

Stáhnout si ji můžete na Obchodě Play ZDE.

Součástí aplikace je také soutěž, do které se během prázdnin může zapojit každý a jejíž vyhodnocení proběhne 31. srpna na Svatém Hostýně během Arcidiecézní pouti rodin. Informace o Prázdninové cestičce k Bohu jsou k dispozici také na webu www.rodinnyzivot.cz pod záložkou "Cestička k Bohu" 

(Lum)