Tipy na výlet i dovolenou – to je cirkevnituristika.cz

27.05.2020

Doba koronavirová přinesla dle výzkumů i mnoho dobrého. Mimo jiné dostala lidi z domovů do naší krásné krajiny. Ale kdo má pořád vymýšlet program pro celou rodinu, kam vyrazit? Web cirkevnituristika.cz je skvělý pro plánování jarního výletu i letní dovolené, a to s přidanou duchovní hodnotou. Tato webová platforma nabízí stovky tipů k poznání církevních objektů a křesťanských zajímavostí, poutní trasy nebo ubytování v církevních objektech po celé republice.

Věděli jste, že Moravou a Slezskem prochází Svatojakubská cesta? Nebo že se v nejatraktivnějších českých destinacích dá ubytovat za zlomek obvyklé ceny? Znáte všechna poutní místa, kaple a významné chrámy v okruhu 100 km? Ne? Vyberte si lokalitu a objevujte, máme toho v naší zemi požehnaně!

(Jag)